Masz tę moc – Zwolnieni z Teorii

Bardzo ważne dla naszej kampanii są inicjatywy, które działają w obszarze pomocy pacjentom zmagającym się z depresją i ich bliskim. Z przyjemnością obejmujemy Patronatem kolejny projekt biorący udział w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii.

Tym razem jest to projekt Masz tę moc

Projekt ten realizowany jest przez młodzież z warszawskich szkół. Poruszają oni ważny dla wszystkich temat chorób i problemów psychicznych głównie u dzieci, młodzieży.
Wyznaczyli sobie wiele celów, są nimi: pomoc potrzebującym wsparcia psychologicznego w dotarciu do specjalistów, wsparcie ich w nieuleganiu presji social-mediów i otoczenia oraz uświadamianie, że nikt nie powinien czuć się gorszy. Informują też, że o zdrowie psychiczne należy dbać tak samo, jak o każde inne oraz propagują postawę, że choroby i problemy psychiczne nie są tematem tabu.

W najbliższym czasie planują zorganizowanie spotkania online z psychologami, którzy wypowiedzą się na różne tematy związane ze sferą psychiczną. Zapraszamy do śledzenia działań projektu w jego mediach społecznościowych i na naszym fanpage.

Facebook: Masz tę moc
Instagram @masz_te_moc
TikTok: @masz_te_moc

0 replies on “Masz tę moc – Zwolnieni z Teorii”