Kontakt

Poniższy formularz służy wyłączenie do kontaktu w sprawach organizacyjnych Forum Przeciw Depresji.

Jeżeli potrzebujesz pomocy jako Pacjent lub osoba bliska  – zapraszamy do zakładki Antydepresyjny Telefon, gdzie można uzyskać fachową poradę lekarza psychiatry.

Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Servier Polska sp. z o.o. Dane są przetwarzane w celu przyjmowania i realizowania zgłoszeń Użytkowników Serwisu. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i uzupełniania oraz w zakresie wynikającym z przepisów – do usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Servier znajdują się tutaj.

W przypadku wystąpienia działań niepożądanych lub innych kwestii dotyczących bezpieczeństwa produktów leczniczych, wyrobów medycznych lub innych produktów, skontaktuj się z lekarzem. Możesz także przekazać zgłoszenie do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Jeżeli informacje dotyczą produktów leczniczych firmy Servier skorzystaj z formularza Zgłoszenia działań niepożądanych na naszej stronie internetowej. Jeśli masz jakieś inne pytanie lub komentarz podziel się z nami poprzez Formularz Kontaktowy.

SERVIER POLSKA Sp. z o.o.

ul. Burakowska 14
01-066 Warszawa
tel. (22) 594 90 00