Program bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej DLA DOROSŁYCH Fundacji Twarze depresji

POMOC DLA OSÓB DOROSŁYCH Z DEPRESJĄ

Serdecznie zapraszamy do korzystania z bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej dla osób dorosłych z depresją.

W czasie pandemii dwukrotnie wzrosła liczba osób zmagających się z depresją. Szacuje się, że z tą chorobą zmagają się już co najmniej 4 miliony Polaków. Wielu z nich nie stać na skorzystanie z pomocy specjalistów lub czas oczekiwania na konsultację jest bardzo długi. Dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Enea od 1 października Fundacja Twarze Depresji będzie świadczyć bezpłatną, zdalną pomoc psychologiczną dla dorosłych osób dotkniętych depresją, zamieszkujących na terenie działania Grupy Enea.

To program dla osób, których miesięczny dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 1500 zł lub dla osób, które w swojej miejscowości nie mają możliwości skorzystania z pomocy psychologa lub czas oczekiwania na konsultację jest dłuższy niż miesiąc.

Od 1 czerwca można zapisywać się na listę do Programu. We wrześniu organizatorzy odezwą się do osób, które zakwalifikują się do Programu i zaproponują termin konsultacji online.

Wypełnij poniższą ankietę zgłoszeniową i przeczytaj szczegółowy regulamin Programu. Szczegółowy wykaz miejscowości biorących udział w projekcie, znajduje się w załączniku do regulaminu.

Jeśli potrzebujesz pomocy, nie czekaj, zgłoś się!

Szczegóły: https://twarzedepresji.pl/pomocpsychologiczna/

0 replies on “Program bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej DLA DOROSŁYCH Fundacji Twarze depresji”