Spotkanie 2: Kryzys emocjonalny – jak rozpoznać, jak reagować i jak się nim nie zarazić

Zapisz się na kolejne wydarzenie w ramach cyklu szkoleniowego AKADEMIA UWAŻNEGO RODZICA FORUM PRZECIW DEPRESJI. W dniu 15 maja 2024 r. prowadzące skupią się na omówieniu zagadnienia kryzysu emocjonalnego – jak go rozpoznać, jak reagować i jak się nim nie zarazić.

Spotkanie będzie transmitowane od godziny 18:00 online za pośrednictwem platformy ClickMeeting Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego, a poprowadzą je dwie doświadczone prelegentki:

  • Lucyna Kicińska – suicydolog, pedagog, terapeutka narracyjna, ekspertka Biura ds. Zapobiegania Zachowaniom Samobójczym Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, koordynator strefy pomocy serwisu „Życie warte jest rozmowy”
  • Jolanta Palma – suicydolog, konsultant i interwent kryzysowy, ekspertka Biura ds. Zapobiegania Zachowaniom Samobójczym Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, współorganizator kampanii społecznej „Życie warte jest rozmowy”.

Link do rejestracji na to spotkanie:
ZAPISZ SIĘ!

Rejestracja jest konieczna, by dołączyć do warsztatu.

Aby wziąć udział w projekcie AKADEMIA UWAŻNEGO RODZICA, konieczne jest zgłoszenie udziału we wszystkich spotkaniach w ramach danego cyklu. Tylko wtedy uczestnicy mogą osiągnąć kompleksowy efekt edukacyjny oraz realne wzmocnienie.

Organizatorami są: Forum Przeciw Depresji oraz Życie Warte Jest Rozmowy.

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Ministra Edukacji, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji.

0 replies on “Spotkanie 2: Kryzys emocjonalny – jak rozpoznać, jak reagować i jak się nim nie zarazić”