Kampania Forum Przeciw Depresji Liderem Roku 2017 w Ochronie Zdrowia

11 stycznia 2018 roku podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim,  kampania społeczna Forum Przeciw Depresji została nagrodzona tytułem Lider Roku 2017 w Ochronie Zdrowia w konkursie Sukces Roku 2017 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny w  kategorii działalność edukacyjno-szkoleniowa.

 

 

Kapituła konkursu złożona z osób szczególnie zaangażowanych w ochronę zdrowia doceniła kampanię Forum Przeciw Depresji, w ramach której już od 12 lat firma Servier prowadzi szereg aktywności i działań edukacyjnych mających na celu pomoc osobom chorym na depresję i im najbliższych, a także każdej osobie, która potrzebuje wsparcia lub szuka informacji o chorobie.

 

Kapituła konkursu doceniła, że dzięki konsekwentnie prowadzonej kampanii Forum Przeciw Depresji, Polacy zaczęli o depresji mówić bardziej otwarcie, zaczynając rozumieć samą chorobę, ale również to, że proszenie o pomoc nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie jest pierwszym krokiem do skutecznej walki z depresją.

 

– Jesteśmy dumni, że tak wielu wybitnych ekspertów dostrzegło wartość naszej kampanii. Ta nagroda jest dla nas wielkim wyróżnieniem ale też zobowiązaniem do jeszcze cięższej pracy i konsekwentnego wsparcia tej niezwykle wyjątkowej grupy chorych.  O tym jak jest to niezwykle ważne przekonujemy się podczas każdego dyżuru naszego Antydepresyjnego Telefonu  Forum Przeciw Depresji czy czytając forum moderowane przez eksperta na stronie internetowej kampanii. Widzimy, że już od tylu lat dajemy realne wsparcie chorym i ich najbliższym. To jest największa motywacja by działać dalej. – Katarzyna Urbańska – Dyrektor Komunikacji i Spraw Zewnętrznych Servier Polska – organizator kampanii.

 

Konkurs Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny organizowany przez wydawnictwo Termedia ma na celu wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które szczególnie wyróżniły się na polu polskiej medycyny.

0 replies on “Kampania Forum Przeciw Depresji Liderem Roku 2017 w Ochronie Zdrowia”