Zmiany w działalności Forum

Forum dostępne na naszej stronie (www.forumprzeciwdepresji.pl/forum/) już od kilkunastu lat to miejsce spotkań setek osób, które szukają wsparcia czy czasem po prostu rozmowy z kimś, kto zmaga się z tym samym problem. Forum od początku było moderowane przez lekarza psychiatrę, ponieważ zależało nam na tym, aby weryfikować i wspierać merytoryczną wiedzą informacje, które były tam publikowane.

Niezmiennie ważne jest dla nas, aby nadal stwarzać możliwość rozmowy ze specjalistą dla tych, którzy tej rozmowy potrzebują. Jeszcze bardziej zależy nam na efektywnym sposobie kontaktu ze specjalistą.

Dlatego podjęliśmy decyzję o zmianie funkcjonalności Forum. W styczniu 2021 r. udostępnimy na naszej stronie indywidualny CZAT z lekarzem psychiatrą, który będzie nową, alternatywną opcją kontaktu ze specjalistą. Forum kończy swoją działalność 23 grudnia 2020 r.

O szczegółach i zasadach funkcjonowania CZATU i możliwości bezpośredniego, indywidualnego kontaktu z lekarzem psychiatrą poinformujemy wkrótce. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Do zobaczenia!

0 replies on “Zmiany w działalności Forum”