Patronaty honorowe dla Akademia Uważnego Rodzica

Z wielką radością informujemy, że projekt Akademia Uważnego Rodzica, realizowany w ramach naszej kampanii społecznej Forum Przeciw Depresji, został objęty kilkoma znaczącymi patronatami honorowymi. Te patronaty stanowią dowód uznania dla naszych działań oraz potwierdzają ich wysoką wartość merytoryczną.

Możemy poszczycić się patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz Instytutu Badań Edukacyjnych, a także patronatem honorowym Ministra Edukacji i patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka.

Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność wszystkim Patronom Honorowym za zaufanie i wsparcie. Ich poparcie nie tylko podnosi prestiż naszych działań, ale również zwiększa zasięg naszych inicjatyw, umożliwiając dotarcie do szerszego grona odbiorców, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat potrzeb nastolatków, doskonalić komunikację z dziećmi i dowiedzieć się, jak rozpoznawać i jak reagować na kryzysy emocjonalne młodych osób.

Przypominamy, że Akademia Uważnego Rodzica to cykl szkoleń, którego celem jest przekazanie rodzicom i opiekunom niezbędnej wiedzy oraz praktycznych narzędzi do skutecznego komunikowania się z nastolatkami. Dzięki tym warsztatom uczestnicy mogą lepiej zrozumieć wyzwania i potrzeby młodych ludzi, co jest kluczowe w zapobieganiu problemom psychicznym, takim jak np. depresja.

Warto zaznaczyć, że udział w Akademii Uważnego Rodzica jest całkowicie bezpłatny, co umożliwia szeroki dostęp do naszych zasobów edukacyjnych. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowane ekspertki, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspierać rodziny w codziennych wyzwaniach wychowawczych.

Podkreślamy, że każde wsparcie, jakie otrzymujemy od naszych Patronów Honorowych, jest dla nas niezwykle ważne. Dzięki niemu możemy kontynuować naszą misję edukacyjną i wspierać rodziny w budowaniu zdrowych i świadomych relacji z dziećmi i młodzieżą.

0 replies on “Patronaty honorowe dla Akademia Uważnego Rodzica”