Program bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej DLA CHORYCH NA RAKA I DEPRESJĘ Fundacji „Twarze depresji”

Serdecznie zapraszamy do korzystania z bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej dla osób chorych na raka i depresję realizowanej przez Fundację „Twarze Depresji”.

Co trzecia osoba chorująca na raka zmaga się również z depresją. Tę drugą – nie mniej niebezpieczną chorobę – trzeba leczyć.

Dzięki wsparciu finansowemu Nationale-Nederlanden w ramach kampanii „Rak? To nie tak!” nasi specjaliści udzielają bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej osobom, które chorują lub chorowały na nowotwór, ich bliskim, a także osobom zdrowym zainteresowanym profilaktyką onkologiczno-psychologiczną. Zapisy ruszają od 1 czerwca 2021, a sesje – od 20 czerwca 2021. Zapewnimy Państwu aż 500 bezpłatnych konsultacji.

Leczenie onkologiczne bardzo często jest trudne i nie pozostaje obojętne dla psychiki zarówno osoby chorującej na raka, jak i jej rodziny. Dlatego nie mamy wątpliwości, że nasz wspólny program – poradnictwo online dla tej grupy jest bardzo potrzebne.

 Jeśli potrzebujesz pomocy, nie czekaj, zgłoś się!

Szczegóły: https://twarzedepresji.pl/pomocpsychologiczna/

0 replies on “Program bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej DLA CHORYCH NA RAKA I DEPRESJĘ Fundacji „Twarze depresji””