Program bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży Fundacji „Twarze depresji”

Serdecznie zapraszamy do korzystania z programu bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży realizowanej przez Fundację „Twarze Depresji”.

Wsparcie psychiczne uczniów i młodych dorosłych jest dla nas i dla Fundacji Twarze Depresji priorytetem. Badania pokazują, że właśnie ta grupa wiekowa najbardziej nie radzi sobie z wyzwaniami związanymi z pandemią i izolacją. Dlatego Fundacja Twarze Depresji uruchomiła program bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci, młodzieży, ich rodziców/opiekunów prawnych oraz osób do 24 roku życia, dzięki wsparciu finansowemu Huawei Polska.

W zespole specjalistów jest psychiatra dziecięcy należący do elitarnego grona zaledwie 450 takich specjalistów w Polsce! Dzięki pomocy lekarza psychiatry, psychologów i terapeutów w formie spotkań online, dzieci z każdego zakątka Polski mogą liczyć na wsparcie i rozmowę ze specjalistami. Zdalna forma sesji pozwala na bezpłatną pomoc także tym dzieciom i nastolatkom, które do tej pory nie mogły sobie na nią pozwolić ze względu na sytuację rodzinną, ekonomiczną, czy  brak psychologa i psychiatry w najbliższej okolicy.

Jeśli potrzebujesz pomocy, nie czekaj, zgłoś się!

Szczegóły: https://twarzedepresji.pl/pomocpsychologiczna/

0 replies on “Program bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży Fundacji „Twarze depresji””